| Crinaaaaa a întrebat:

Heiiii...ce fel de filme/seriale mai stiti de genu: Twilight, The Vampire Diaries...sa fie de guna asta cu vampiri indragostiti *

4 răspunsuri:
| KorpiklaaniV a răspuns:

True blood, e super.e foarte de groaza.si contine si multe acte de violenta si acte sexuale..totusi daca vrei un serial interesant, nu e cu vampiri dar e genius.Mediumul. e cu o tipa care viseaza ce se intampla in viitor si comunica cu persoanele decetate. xD try.

| faramatania a răspuns:

True Blood
Buffy The Vampire Slayer
Moonlight
Blood Ties

| Andeuta a răspuns:

True blood serial
vamps, dark shadow- filme

| glamorousgirl a răspuns:

Teen wolf...e cu werewolf, daca iti place sau daca vrei cu werewolfs, eu l-am privit si mi-a placut, mai e si season 3 dar trebuie sa apara