| ℬaby a întrebat:

Hello happy

Acum cateva luni am vazut un film pe ProTv care m-a impresionat foarte tare, insa nu mai stiu cum se numea. Era vorba despre o fata care primise o bicicleta de ziua ei de la fratele sau, si a fost rapita de niste traficanti. Totul se petrecea in Mexic. big grin

Deciii. va rog spuneti-mi cum se numea! :-s

Dau funda daca este acel film!

2 răspunsuri:
| ICEbalI a răspuns:

Cauti ziua si ora la care a fost filmul:)
http://www.protv.ro/program/
bafta:)

| Increatul a răspuns:

''Man on Fire,, se numeste filmul de care vorbesti, cred.Cu Denzel Washington era nu? In Mexic se petrece actiunea filmului ''Man on Fire,, si fata este rapita.Numai bine!