| Animeforlifee9921 a întrebat:

Hello! Cei care v-ati uitat la Buzz House:The Movie, arata cumva in film cine era ala care a vrut sa ii ucida pe cei de acolo? Sunt curioasa, si cum am auzit ca filmul e cam naspa, nu as vrea sa platesc un bilet degeaba la cinema ca dupa sa nu imi placa.
Va rog seriozitate si fara raspunsuri de genul: "intrebi pentru ca ti-e frica sa te uiti" si "parca mare pierdere de bani un bilet"
P.S: merita totusi sa te uiti?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Mie imi este de ajuns sa ma uit pe coperta acestui film si sa il trec la 'de evitat'
mai ales cand il vad acolo in multime pe "actorul" sellywinking

sigur un film cu 'pusti' si 'monstri' m-ar speria, si eu si spike tot vrem sa ne sperie odata cineva
https://youtu.be/FPRbeFRMI3g?feature=shared&t=69