| Drops07 a întrebat:

Hello TPU! Era un film, cu un rus cred ca... se bateau intr-o inchisoare, dar pana la moarte. Nu mai stiu cum se numeste filmul, rusul ala era mare, asa facut laughing, saten cu parul scurt si avea barba si mustata, intr-un film s-a batut si cu un negru. Raspuns urgent, dau funda!

4 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Undisputed.

| Braaaaaaaaa a răspuns:

Nu te mai uita la tv. Citeste o carte, sau alearga un caine.

| Drops07 explică (pentru Braaaaaaaaa):

Auzi aici, nu te-a bagat nimeni in seama. Fac ce am eu chef, si nu cred ca am innebunit, sa alerg un caine, si de citit citesc, stai linistit/a. Daca tu ai devenit nebun/a sau ceva de la prea mult TV, nu inseamna ca fiecare ajunge ca tine, deci nu te mai descrie.winking

| Bobyx a răspuns:

Undisputed 2 sau Undisputed 3 vizionare placuta pe rus in cheama Boyka in film iar in realitate Scott Adkins