| Taaci a întrebat:

Hello TPU! Vazusem acum vreo 2 ani un film cu Jackie Chan in care el gazduieste o tipa la el si dupa aia se indragosteste de ea si la finalul filmului pleaca dupa ea, in satul ei... Puteti sa`mi spuneti cum se numea?batting eyelashes Dau fundawinking

3 răspunsuri:
| andrutza1323 a răspuns:

DA stiu filmu si a ajutat-o e ea sa-l invinga pa barbasu ( ucigas ) antrenand-o.Ah il stiu dar nu ii stiu numele crying( CAnd ma uit la filme nu tin cont de nume

| Taaci explică:

Nu,tocmai...la "spy next door" ma uit acum si nu e ala...sad

| Daniela1Laur a răspuns:

Spionul de alaturi se numeste filmul