| anonim_4396 a întrebat:

Hello! :* Unde pot vedea vedea ' Skins (SUA) ' tot! NU numai primul sezon cu 10 episoade thinking Va rog! love struck FUNDA!

6 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Incearca si Skins UK. Mie mi se pare mult mai reusit decat US si mult mai profund.

| LoveBadx a răspuns:

Sa te uiti pe mtv in fiecare miercuri de la 10 la 11 atunci da skins si il da reluare sambata de la 10 la 11

| AlexandraLu a răspuns (pentru LoveBadx):

Stiam pe Mtv, dar na nu l-am vazut de la inceput :-

| LoveBadx a răspuns:

Funda pls

poti sa il vezi si pe mtv.com in engleza... fundawinking pls pls

| xSelenaMarieGomez a răspuns:

Bună. Pe vplay happy. Doar că trebuie să îți faci cont, dar eu consider că se merită.

| AlexandraLu a răspuns (pentru xSelenaMarieGomez):

Pai pe Vplay, este doar sezonul 1. ca pe vplay este Skins (UK ) si cu 6 sez. dar nu ala vreau sa-l vad happy