| Panhead a întrebat:

Hello! Vreau sa stiu cand se termina anime-ul in manga Vampire Knight. Adica la ce capitol se termina Vampire Knight Guilty?
Fundalove struck happy

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Cred că nu m-am exprimat corect.
Vampire Knight Guilty se încheie la capitolul 46. Îți recomand să începi de la 45 pentru că de acolo se face deja introducerea celui de-al treilea „sezon", Vampire Knight Destiny.
Trimite-mi un mesaj dacă mai ai nelămuriri!

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

S-a terminat în urmă cu 4 ani, în 30 decembrie 2008 mai exact.
Ultimul episod din anime se numește „Vampire's Knight" (ep 13, sezonul 2 Vampire Knight Guilty), iar ultimul episod din manga a fost 46.
Numai bine!

| Panhead explică (pentru Diabolique):

Multumesc dar vroiam numarul capitolului de manga, http://manga.animea.net/vampire-knight.html la care capitol din manga se termina VK Guilty? Nu m-am prins.

| Panhead explică (pentru Diabolique):

Nu mai am. Multumesc multhappy

| Diabolique a răspuns (pentru Panhead):

Cred că nu m-am exprimat corect.
Vampire Knight Guilty se încheie la capitolul 46. Îți recomand să începi de la 45 pentru că de acolo se face deja introducerea celui de-al treilea „sezon", Vampire Knight Destiny.
Trimite-mi un mesaj dacă mai ai nelămuriri!