| Euvorbeste a întrebat:

Helloo,ce anime mi-ati recomanda? In acest moment ma uit la Naruto si ce imi place cel mai mult sunt luptele,epice...Mi-ar placea un anime cu o poveste buna,actiune,lupte, etc.Ce imi puteti recomanda asemanator cu Naruto/mai bun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Hakaima Sadamitsu
-Bleach
-Trigun
-Yu Yu Hackusho**(animeul meu favorit la aceasta categorie)
-Inuyasha**(are din parte mea nota 10 de asemenea)
-Full Methal Alchemist**
-Dragon ball Z**

3 răspunsuri:
| AttilaDornIsPower a răspuns:

Pai, eu cand eram mai mica ma uitam la Regele Shaman. Este foarte interesant. Era asemanator cu Naruto, doar ca in loc de oameni, se lupta niste spirite sub controlul oamenilor.
Funda? happy

| Juiceee a răspuns:

Din ce am vazut eu, iti recomand calduros Fullmetal Alchemist, Inuyasha, Bleach si Fairy Tail.

Vizionare placuta!

| Rex2mykey a răspuns:

Daca vrei uitate la :
-Vampire Knight
-DN Angel
-Ghost Stories
-Angel Beats!
-Hidan no Aria
-Demon King Daimao
-Diabolik Lovers
-Shinrei Tanteii Yakumo