| dennisa42 a întrebat:

Helloooo! Cine imi explica si mie finalul de la filmul The Hunger Games. ca l'am vazut ieri si nu am inteles.big grin.

Claaar.dau Fundaa.big grin

2 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Din pacate sfarsitul lasa de dorit. Avand in vedere ca poate sunt utilizatori care nu au vazut filmul nu pot sa intru in amanunte dar din cate l-am inteles eu:
Castigatorul/i a/u facut ce a/u facut pentru a supravietui si nimic mai mult. Gandeste-te la olimpiade. Doar ca in aceasta olimpiada toti concurentii au murit in afara de castigator/i. castigatorul se intoarce acasa si isi continua viata. simplu, nu?

| dennisa42 explică:

Ok..Mersi pentru raspuns.Dar ma gandeam sa'mi explici dupa ce ajunge acasa! Dar cum ai zis si tu, sfarsitul lasa de dorit