| IuliannaIuliiii a întrebat:

Helloooo, imi puteti recomanda un film? Sa fie de dragoste si cu happy-end. Ceva gen, el bogat ea saraca, el se indragosteste de ea... chestii de astea.
Multumesc anticipat!

Ofer fundita :3

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Maid In Manhattan (2002),Pretty Woman (1990),Miss Pettigrew Lives For A Day (2008),Suburban Girl (2007),Love Actualy (2003),While You Were Sleeping (1995),Bridget Jones's Diary (2001),Blast From The Past (1999),The Most Wonderful Time Of The Year (2008),The Proposal (2010),Love Happens (2009),You May Not Kiss The Bride (2011),Win A Date With Tad Hamilton! (2004),Fifty Shades Of Grey (3 02 2015)

| irishine a răspuns:

Charlie St. Cloud (nu doar dragoste de cuplu, e frumos tare, zic eu) sau GRETA (o fata de 17 ani mai rebela, merge in vacanta de vara la bunicii ei si se indragosteste de un coleg de munca, iar bunicii nu-s de acord cu relatia si vor sa-i desparta etc) laughing sper sa-ti placa.

| IuliannaIuliiii explică:

Mai astept raspunsuri happy