| extremer11 a întrebat:

Hey! A fost saptamana trecuta un film pe pro tv cu will smith cu niste extraterestrii si o nava gigant. Imi puteti spune si mie cum s-a numit filmul?

Răspuns Câştigător
| JustMe34 a răspuns:

Willlll Smithhhh.Actorul meu preferat.Am vazut aproape toate filmele cu el(nu ma laud whistling). Filmul de care zici se numeste Ziua Independentei (Independence Day) si a fost duminica 27.01. 2013 pe pro tv de la ora 8.30 si a durat pana la 11.00 si un pic.winking

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

,,ziua independentei,,

| Dukyzaur a răspuns:

"Independence Day".