| Ada2332 a întrebat:

Hey am si eu o problema thinking. Am auzit ca dupa ce se termina Naruto Shippuden, incepe Naruto Akippuden. E adevarat? Daca da, despre ce v-a fii vorba?

Răspuns Câştigător
| Felixucu a răspuns:

Nu se stie niciodata dar, am auzit si alte zvonuri ca incep alt feluri de naruto. Oricum uitate la naruto shippuden in continuare big grin.Tot aceeasi poveste o sa fie in continuare doar ca o sa fie mari sau adulti daca vrei sa spui asa.happy

3 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

E doar un zvon...nu se stie sigurhappy
si daca e sa inceapa o sa fie vorba despre ei cand o sa fie mari(in shippuden sunt adolescenti

| Mn0 a răspuns:

Cand va aud cu Akippuden-u vostru(e inventia fanilor)....Naruto Shippuden o sa mai tina 5-6 ani pe putin

| Felixucu a răspuns:

Dar naruto shippuden o sa tina pana la episodul 500 si ceva.