| KoRoGirl a întrebat:

Am auzit ca a aparut Naruto Akippuden, este adevarat? daca da, unde as putea sa vad si eu episoadele din Akippuden online pentru ca nu le-am gasit decat din Naruto si Naruto Shippuden

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Buna.Acesta este un zvon fals.Nu a aparut nimic de genul acesta.Si e chiar foarte logic sa nu fi aparut, deoarece nici macar Naruto Shippuden nu s-a terminat.Adica gandeste-te, cum poti face continuarea unei chestii care nici nu exista.
Bafta.happy

4 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Buna.Acesta este un zvon fals.Nu a aparut nimic de genul acesta.Si e chiar foarte logic sa nu fi aparut, deoarece nici macar Naruto Shippuden nu s-a terminat.Adica gandeste-te, cum poti face continuarea unei chestii care nici nu exista.
Bafta.

| birdie14 a răspuns:

Păi unii fac astfel de imagini, pentru a-i induce in eroare.Dar nu exista cu adevarat.

| KoRoGirl explică:

Am gasit niste poze care par a fi scoase din desenul Naruto akippuden

| Vasy10 a răspuns:

De fapt Naruto Akkipuuden este dar incepe deodata cu razboiul din poveste dar cred ca stii daca te uiti la fiecare episod si esti la 247 naruto shippuuden.Trebuie sa inceapa si naruto akkipuuden