| Bogdan_Kristoff_1992 a întrebat:

Hey am si eu o rugaminte, sa imi spune-ti numele la un film.

Era un tip care curata piscina,o fata care era foarte populara in liceu ii fura masina mamei si face accident, ea nu are bani sa o repare iar acest tip care curata piscine ii face masina pe banii lui cerandu-i in schimb sa fie o saptamana gagica lui. Fata accepta apoi il tunde il imbraca frumos il face popular la scoala apoi ea se indragostes-te de el, dar el se smechereste pana la urma raman impreuna. cam asa ceva

Răspuns Câştigător
| justme9 a răspuns:

Love don't cost a thing.

2 răspunsuri:
| Bogdan_Kristoff_1992 explică:

Era ceva de comedie dar nu ii mai stiu numele

| Bogdan_Kristoff_1992 explică:

Nu stie nimenii? am anuntul deja de 2 zile si nu stie nimeni nimic?