| Cristina987 a întrebat:

Hey, am vazut un film acum cativa ani, as vrea sa il mai vad 1, dar nu stiu cum se numeste.
Era vorba de o fata care avea un iubit pe care parintii ei nu il placeau.intr`o seara ea la chemat la ea acasa..in fine mi se pare ca s`au certat dup din nou s`au impacat si el a mers la ea la piscina si ia vazut tatal ei de pe geam.
Sii intr-o seara ea la urmarit si a vazut ca au luat`o pe prietena ei si au violat`o.a doua zii ele sau certat, dupa ea il evita pe el si dupa inca cateva secvente arata cum el cu prietenii lui au intrat la ea in casa si se batea cu tatal ei si in fine pana la urma l`au omorat pe fostul pr. al fetei...
Stiti cum se numeste?puppy dog eyes

Funda!

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Anddr, s-ar putea sa te referi la filmul Fear(1996), in care joaca Mark Wahlberg si Reese Witherspoone.

3 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Scuze, trebuia sa scriu Witherspoon, deci fara litera e la sfarsit. Asa e numele corect al acestei actrite.

| FastAndFurious a răspuns:

E cumva " Fear" ( Frica)? joaca Mark Wahlberg si Reese Whiterspoon.

| Cristina987 explică:

Multumesc mult!happy