| daydreamer a întrebat:

Hey! Ati vazut filmul "Thirteen" cu Nikki Reed? Am auzit ca ar exista si o carte dupa care a fost facut filmul. Daca da, cine a scris-o?

2 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Nu cred ca exista carte, dar este o autobiografie a lui Nikki Reed, ea a trait ce a facut Tracy cand avea 12 sau 11 ani...

| anaid96 a răspuns:

Nu cred ca exisata o carte facuta dupa film, dar am auzit ca Nikki impreuna cu Catherine Hardwicke(regizorul) au scris scenariul pentru film, dupa care aceasta i-a propus lui Nikki sa joace in film.