| Senzualkiss a întrebat:

Hey buna, deci am un cd cu un film, filmul e video_ts cd-ul nu e original si vreau sa il copiez pe pc si sa il pun pe stik, si sa il bag la tv prin stic dar nu-mi traduce si nu stiu cum sa fac sa traduca ca la tv traducerea este activata. si nu stiu ce sa fac sa traduca sau cum sa il pun pe stic, eu am copiat doar audio si video_ts pe stik, asta am gasit si pe cd si asta am copiat si eu. cine se pricepe cum trebuie facut ca sa traduca pe tv plzz funda.

1 răspuns:
| gaby1924 a răspuns:

Pei poti cauta traducerea pe net si o pui in folder.
Iar cand o cauti mai usor ar fi sa iei bs player daca nu il ai si iti cauta el traducere asa le gaseam eu
Bafta!
funda?