| KhaZix a întrebat:

Am un stik usb cu un film pe el si vreau sa stiu in ce format trebuie sa fie filmul ca sa conectez stikul direct in televizor?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce televizor ai? Denumirea si modelul.

| RAY a răspuns:

Depinde de tv, apropo stikul trebuie formatat in fat 32 apoi acel convertit in formatul avi sau divx, mie imi merge pe divx doar

| anonimg a răspuns:

Habar n-am. happy
1. Trebuie sa vezi in cartea tv-ului ce format de video accepta. (cauta pe net)
2. Incarca-l pe Youtube(si cu subtitrare) si il descarci de acolo chiar si la calitatea cu care l-ai incarcat. (mp4 trebuie sa mearga sigur)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca in format avi

| August99 a răspuns:

Formatul trebuie sa fie.mkv

| alex337 a răspuns:

Avi sau mp4 dar vezi ca filmul sa aiba același nume ca subtitrarea. Și vei dacă televizorul este compatibil cu ubs unele telivizoare au usb doar pentru service!

| SpyGMRomanulPuternic a răspuns:

In format MP4 merge mereu, asa sunt mare parte din filme