| BlackRoseMary a întrebat:

Hey.care s-a uitat la bona mea e un vampir sau un episod din noul scooby de pe Cartoon, a auzit de un film cu vampiri, Dusk. Exista? Unde il pot vedea gratis subtritrat de la 1 la cat o fi ajuns?

Răspuns Câştigător
| SongElena a răspuns:

Nu, nu exista in Bona mea e un vampir e vorba despre acest 'film'.Dar ei au copiat Twilight si l-au numit dusk...ca sa nu aiba acelasi nume. pana si unele actiuni erau copiate din twilight.

funda?

1 răspuns:
| alinuza2000 a răspuns:

Eu m-am uitat la bona mea e un vampir, dar nu am auzit nimic de niciun film...fa-ti cont pe voyo si incearca sa te uiti acolo daca gasesti.SUCCES!