| ralughi a întrebat:

Sall! imi pueti spune un film cu vampiri in afara de bona mea e un vampir si thiling sau cum se mai cheama ala, dar sa nu fie cu prostii! Va rog!

Răspuns Câştigător
| Nobodyy a răspuns:

Vampire Diaries, e serial si e superb! cauta pe vplay. happy

10 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
In afara de Bona mea e un vampir, mai stiu filmele si serialele Mama mea se intalneste cu un vampir, The Vampire Diares (Jurnalele Vampirilor), Twilight (are 4 filme), si o mai aparut in Magicienii din weverly place o serie episoade numite Magicieni contra vampiri. Cam atat imi trece prin cap acum.
Sper ca ti-am fost de folos happy.

| ViViDfan a răspuns:

Blood and chocolate

| maddallyna a răspuns:

Interview with the Vampire
dracula(sunt 23 de filme)
the vampire diaries
twilight(1, 2,3, 4)
bona mea este un vampir
fright night
blade
true blood
Queen of the Damned
mai multe aici http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-vampiri/

| Cristi19 a răspuns:

Fright Night
Metamorphosis
Van Helsing
Trilogia underworld
Blade toate partile

| Bibii_2923 a răspuns:

New Moon. The Vampire Dairies. True Blood. Blade II. Underworld. Vampire Chronicles. Cam Att. Sper sa te ajute!happy

| emabrumareanu29 a răspuns:

Twilight este nu thiling.

| IooMar a răspuns:

Jurnalele Vampirilor(The vampire diaries) :X

| CristinaLorena a răspuns:

The vampire diaries. Si nu e thiling ci twilight rolling on the floor))))))))))

| aida97 a răspuns:

Jurnalul vampirilor***