| Notyourbusinesskid a întrebat:

Hey! Care sunt cele mai horror filme vazute de voi?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Grave Encounters,The Woman In Black,The Unborn,Sinister, One Missed Call, Mirrors, Jeepers Creepers (seria), You're Next

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Până acum nu am găsit unu care să mă înspăimânte...

| PedoBarbie a răspuns:

Siteul acesta e cel mai horror film văzut.

| Rakanishuu a răspuns:

Mirrors, Drag Me To Hell. În rest niciunul nu m-a speriat din tot ce am văzut.

| ZambetDeGheata a răspuns:

The Ring 1, 2, Insidious 1, 2, The Uninvited, House of wax, Tarata in iad

| zaoo32 a răspuns:

Saw, tarat in iad, bine astea-s mai mult cu chinuiti din astea exorcistul, cele 100 de fantome, psihopatul, slinder man e.t.c happy

| SilentDark a răspuns:

A treia mama(acesta e putin mai mult sadic decat horror)
dead snow
paranormal activity
the grudge

| LightOfDeath a răspuns:

The women in black, The ring, Biohazard, The exorcism of Emily Rose, A nightmare on Elm street, Fantomeel familiei Winchester, Resident Evil, dar uita-te si la The Grudge, 28 days later, 28 weeks later, House of wax

| BrianaBrianaBriana a răspuns:

Buna,eu am vazut ieri Devil's Due, mi-s-a parut putin infricosator, The Ring 1, 2 te sfatuiesc sa le vezi :) sau...The Others e misto, daca nu iti place nici unul, uite aici un link cu cele mai horror filme :) http://www.cinemagia.ro/liste/cele-mai-bune-filme-horrorthriller-5983/

| Cranberries a răspuns:

Evil dead
The conjuring
Paranormal activity
mai erau dar am uitat happy

| CoriBVB a răspuns:

Paiii Final Destination 1, 2, 3, 4 si 5, Cherry Falls(2000),Dark Skies, Cabin in the Woods(cabana din padure), Dead Silence si possesion...printre cele mai horror filme vazute de mine tongue