| KatlynKim a întrebat:

Hey. Ce film merita vazut? Daca ati putea sa imi spuneti si cateva cuvinte despre el ar fi minunat big grin Fundaa.

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Pulp Fiction
Braveheart
Eternal sunshine of the spotless mind

| MoxiMonny a răspuns:

Trei metrii deasupra cerului si continuarea Am pofta de tine.
Este o poveste de dragoste super :*

| MoxiMonny a răspuns:

The wrong turn 1 2 3 4
Film horror, un grup de persoane li s-au oprit masina intr-o pădure si sunt vanati de 3 mutanti.

| MoxiMonny a răspuns:

Tată fără număr, comedie....Cred că ai văzut si tu reclama. Un tata a donat sperma si are 533 de copii.

| MoxiMonny a răspuns:

Fundă?

| Furthermore a răspuns:

Sinister e un film horror foarte bun. Ti-l recomand!

| Sebastyano a răspuns (pentru Furthermore):

M-am uitat la el, mi-a fost frica o luna rolling on the floor))) e un film de groaza super crime neelucidate etc.winking