| xChocolateGirl a întrebat:

Hey.

Cine imi recomanda un serial coreean scurt de dragoste? love struck

Răspuns Câştigător
| LøVëLŷSщίŀĕė a răspuns:

"koizora"- Este superb si are 6 episoade
"Secret Garden" - Ti-l recomand numai ca are 20 de ep happy

5 răspunsuri:
| hanayonna a răspuns:

Incearca reply 1997(16 ep), sau.You’re beautiful (16ep) sau. Dream high(sunt 2 sezoane si ambele au cate 16 ep) sau The strongest kpop survival (parca are 14 ep) sau Personal taste(16 ep) sau Flower boy ramyun shop(16 ep) sau Nice guy (e superb serialul si are 20 ep)sau To the beautiful you (16 ep) sau Paradise ranch (16 ep) sau Full house take 2 (are 32 ep dra au doar 30 min deci este echivalentul a 16 ep normale) sper ca te-am ajutat big grin

| Syriaa a răspuns:

Heartstrings (You've fallen for me)
Serialul acesta este superb. Ti-l recomand.
Iti dau si site-ul unde il poti vedea cu subtritari :)
http://asiacamp.blogspot.ro/2011/06/heartstringsyouve-fallen-for-me.html

Sper sa iti placa.

| xChocolateGirl explică (pentru Syriaa):

Mersi dar l-am vazut happy

| Syriaa a răspuns (pentru xChocolateGirl):

City Hunter ai vazut?

| YooSeungHooSaranhe a răspuns:

Poate " a man called god", este ca city hunter doar ca mai interesant. dar in rest filme de dragoste scurte nu prea stiu. mai scurt este."the thorn bird" de 20 episoade, mai mari "loving you a thousand times"