| Nuvazicnumele a întrebat:

Hey! De ce nu mai divuzeaza pe disney NINI? cel mai clar raspuns si adevarat primeste fundita! un FUNDOI mare!

Răspuns Câştigător
| Cher22 a răspuns:

Pai cred ca il ma difuzeaza doar ca zilele acestea au puss filme movie. Si mi-e imi plk Nini. Sunt convinssa ca luni, marti o sa inceapa din nou sa-l difuzeze. Pt. ca nu se poate termina asa...
P. S : In ultimul episod ambasadorul si Nini de vor casatori ( vezi pe you tube )winking
Funda plss!

8 răspunsuri:
| xGyAx a răspuns:

Salut! Serialul NINI de pe disney channel nu se mai difuzeaza deoarece s-a terminat sezonul! a spus intr-o reclama.SUCCES

| xGyAx a răspuns:

Mai uitate luni atunci mai este am auzit de la cineva

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Cred ca il difuzeaza numai luni si vineri dar daca nu probabil au luat o pauza. Daca e vorba de o pauza nu stiu cat va dura dar sper sa mai inceapa.

| andreutzapissycutza a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/program-tv/disney-channel/
vezi aici programul din fiecare zi si te vei lamuri

| laurentiu a răspuns:

Ca sau terminat episoadele dar sincer nu ma intereseaza deloc!

| adela0025 a răspuns:

Pai parerea mea este ca prea putina lume se uita la el.nu stiu. mie sincer mi se parea o prostie. dar gusturile nu se discuta...nu stiu daca asta e motivul, e doar o parere happy

| Cicatrice2011 a răspuns:

E demodat! nu stiu din astealaughing

| Catalinazaharia a răspuns:

Fac cei care dubleaza pauza ce n-au voie si ei sa se odihneasca! straight face