| Erzaa a întrebat:

Hey! Episoadele din Naruto Shippuden s-au terminat sau inca mai apar? pentru ca as vrea sa ma uit la el cand e complet. Si pe la ce episod sunteti voi, si sa-mi rezumati. Apropo Sakura va fi vrodata cu Sasuke? Imi place de ce doi, da nu cred ca o sa fie impreuna.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Episoade se mai fac inca cat desres sakura cu sasuke nu stiu, inca nu sunt gata episoadele asa ca vom vedea, si 309 310 parca au ajuns episoadele

| sasuke933 a răspuns:

Nu, cred ca sasuke si sakura o sa fie vreodata impreuna, sasuke inca cauta razbunare pe satul frunzei, cat despre episoade, o sa se faca, doarece sunt si benzi desenate cu naruto shippunden, scrii pe google naruto manga in romana si gasesti episoade noi

| anonim_4396 a răspuns (pentru sasuke933):

Nu stiu, daca vor fi impreuna, dar Sasuke s-a alaturat satului frunezei. PS: Naruto Manga.