| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Era un film. horror, cred sau thriller in care un criminal lega oamenii ostatici de fundul altora pana facea un sir si ii dadea primului sa manance pana cand. intelegi voi. Stiu ca erau 2 parti. Stiti cum se numeste? laughing FUNDOI

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Human Centipede (First Sequence) (2009) și The Human Centipede II (Full Sequence) (2011)

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Filmul se numeste The Human Centipede si are 2 parti, dar au note foarte mici.

| XxBlueRosexX a răspuns:

E dezgustator... dupa ce s-a terminat mi-a fost rau cam o zi intreaga laughing

| Carmen27 a răspuns:

Human Centipede, iar anul acesta apare si partea a 3-a: http://www.imdb.com/title/tt1883367/

| nolfet a răspuns:

Human centipede. dar filmul este penibil