| LifeLife a întrebat:

Hey.ieri (16.10.2011) a fost un film pe diva universal si nu stiu cum se numea, a fost cu niste majorete si in film a aparut sh rihanna filmul a fost pana in ora 14 deci cine ma poate ajuta primul primeste fundita + vot.love struck ast rasp.

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

12:00 -
Majoretele: Totul sau nimic

3 răspunsuri:
| IuliaMihaella a răspuns:

La 12:00 - Majoretele.Totul sau nimic. M-am uitat si eu putin, dar m-am culcat cand era pauza.

| deeutzy a răspuns:

A fost majoretele in engleza de fapt era bring it on tongue exista 3 parti din acelasi film si toate sunt reusite. mi se pare ca sunt aparute in 2006

| alex495 a răspuns:

La 12:00 a fost filmul Majoretele