| rosesoana a întrebat:

Hey! Ieri a aparut al doilea episod din The Vampire Diaries si nu am reusit sa-l gasesc. Puteti sa ma ajutati? sa-mi dati un link? FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| cosmina92 a răspuns:

Pai nu pot sa il postez... dar procedezi in felul urmator : dai la colectii dupa la cautare rapida scrii The vampire diaries si iti va da happy BAFTA

| rosesoana explică (pentru cosmina92):

Aaa laughing..am gasit big grin Mersi mult de tot :* FUNDA! love struck

5 răspunsuri:
| cosmina92 a răspuns:

Hey sezonul 4 ep 1, 2 - Vplay happy

| rosesoana explică (pentru cosmina92):

Mersi big grin.dar nu am gasit pe vplay..imi spune ca video does not exist..imi poti da un link te rog?

| cosmina92 a răspuns:

Multumesc pentru funda big hug vizionare placuta la urmatorul episod big grin