| anonim_4396 a întrebat:

Hey, mai demult am vazut un film pe primatv parca. Nu imi mai amintesc exact, dar stiu ca era cu un cuplu de negriiiibig grin( scuzati-mi expresia) intr-un avion, imi mai amintesc doar ca pe la sfarsit faceau sex pe aripa avionuluilaughing)....Stiti cum se numeste?big grin

FUNDA!

2 răspunsuri:
| αηdrei a răspuns:

Prea... "sumara" descrierea filmului, si ai putea de exemplu, sa folosesti termeni mai putin vulgari, pentru ca nu cred ca esti "trol". Deci stai sa inteleg. Stim despre ACEST film doar ca: - Erau doi negri, - Au facut dragoste (sex) la sfarsit pe aripa avionului (wtf?!). Nu stiu daca a fost pe Prima TV, mai degraba pe ceva site porno de infantili. Sper sa iti gasesti filmul, chiar si cu o descriere atat de sumara... straight face

| anaid6 a răspuns:

DOAMNE! Ce vulgar/a esti! Sper sa nu mai gasesti filmul acela niciodata, si parca era pe prima tv, parca nu era.hotaraste-te!