| Justmeandmysmile a întrebat:

Hey, se uita cineva de pe TPU pe prima la Iubiri Secrete? CE parere aveti despre serial?

11 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Aceasta este noua generatie sad De ce sa citesti o carte? Sau sa faci ceva constructiv? Cand te poti uita la Iubiri secrete, Schimb de mame, Nora pentru mama, sau alte programe create pentru indobitocirea populatiei si pironirea ei in fata televizorului.
Cat adevar in vorba aia: Ati prostit poporul cu televizorul.

| dragutzyka29 a răspuns:

Mie imi place mult
nu pierd niciun episod
tu ce parere ai despre el

| Chrristina a răspuns:

Eu ma uit big grin
E super frumoooooos love struck
Imi plac personajele si rolul lor.
Si abia astept sa vad urmatorul episod in seara asta happy

| Mary_3424 a răspuns:

Un serial super tare! Este preferatul meu. insa mosul acela i nebun. iar nebuna aia de Delia nu-l lasa pe Radu si pe Clara in pace. Dar azii e cel mai tare. cand isi pierde musul bani. de abia astept sa ma uit.

| Elial a răspuns:

Da,eu ma uit,si azi, abia astept sa vina odata seara si sa inceapa. Acest serial este un serial cu f multe imbarligaturi secrete, care iues, la un moment dat la iveala.Imi place mult de Radu si familia lui. Nu imi place de loc de Delia, cand o vad asa...lingusitoare. Andrei cu Maria le sta bine imp, dar pacat de Maria ca se intoarce iar la calugaritsad

| OanaNedelcu84 a răspuns:

Eu ma uit, pai mi se pare genial sincerhappy imi place f mult de Delia si Radu./ happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este penibil, o catastrofa, cine e regizor sau cine face scenariul nu prea gandeste mult, scrie 2-3 cuvinte si apoi, hai sa facem un serial la care din toata RoMANIA se uita doar 4 oameni care nu isi dau seama de penibilitatea acestui serial. M-am uitat odata, a doua oara, nu mai vreau sa vad. Tu ce crezi despre el?

| andreeutzsa a răspuns:

e asa de fain si de romantic...mie mi-as dori sa mi se intample ca in filmul acesta viata

| alinus08 a răspuns:

Este tare, mai ales radu

| alinus08 a răspuns:

E tare, mai ales radu.

| nustiu_4390 a răspuns:

E bestial, dar joaca cam prost