| Deea_Andreea_1994_1ZsL a întrebat:

Hey! Stie cineva daca exista sezonul 5 in serialul pretty little liars?
Funda

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Deocamdată nu, dar se preconizează că va fi și sez.5, care va avea 25 ep.Mai există și spin-off Ravenswood, dar acesta nu constituie sez. 5, poate la asta te refereai în întrebare.

| MaiaMartinas a răspuns:

Hey,sezonul 5 incepe din iunie-iulie 2014

| faramatania a răspuns (pentru MaiaMartinas):

Filmările vor începe în iunie-iulie 2014 pentru sez.5.Creezi confuzie dacă nu înțelegi ce citești.

| MaiaMartinas a răspuns (pentru faramatania):

Asa scrie pe www. seriale. filme subtritate. ca sezonul 5 incepe din iunie-iulie 2014. deci atunci se incep filmarile, eu credeam ca atunci se va difuza la tv...ma rog am inteles gresit :)