| Clara120 a întrebat:

Hey...stie cineva daca sezonul 4 din H2o a fost filmat si cand va fi difuzat pe Disney?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Al patrulea sezon din H2O va avea premiera in Australia prin februarie - martie 2011. La noi nu stiu cand va fi, dar cred ca prin vara 2011. Numai bine!

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere, Clara! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

| Aero_7920 a răspuns:

Nu stiu. pe youtube da cate ceva dar cred ca e fan made (facut de fani) dar arata doar imagini si scrie ce s-a intamplat... crying fundita?