| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Stie cineva de un film mai vechi cred ca din anii '90, film de epoca cu o fata saraca pe nume Molly ( nu stiu daca am scris corect numele), si cand e bebelus e despartita de mama ei si fratele ei tot bebelus, si creste si devine o femeie usoara... Si dupa un timp se intalneste cu fratele ei si au o relatie fara ca ei sa stie ca sunt frati, si ea face copii cu el. Apoi afla ca sunt frati si ea pleaca... Cam asa este filmul, va rog daca stie cineva cum se numeste si unde as putea sa il vad, dau funda raspunsului corect.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Moll Flanders (1996)/
The Fortunes and Misfortunes of Moll Flanders
https://www.cinemagia.ro/filme/moll-flanders-22866/

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc, dar nu asta e filmul? Acel film cred ca era erotic... Nu prea mai tin minte?

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Întâi, vizionează-l. Are și câteva scene cu tentă erotică, fiindcă ea era o prostituată. Cunosc filmul pe care-l cauți, a fost transmis de zeci de ori pe Paramount, anul trecut.
Detalii aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Moll_Flanders

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Ok. Multumesc. Am sa vad daca e acel film. Daca e cel care il caut iti dau funda?