| MilkshakeShake a întrebat:

Hey! Stiti ca este filmul acela "Doi fratit tigrii"! big hug Foarte captivant filmul. As dori si eu daca cineva stie sa spuna daca este dupa o poveste reala sau cum a fost creat filmu ca totusi tigrii sunt reali si la ce film...nu stiu cum poate iesi asa frumos

2 răspunsuri:
| 3mY20002121 a răspuns:

De fapt a fost big grin ...este foarte frumos :X.pacat ca s-a terminat, era mai fain daca tine mai mult.Pana la urma toti in preuna in locul unde stateau cand erau mici. Oricum frumos film

| Tae a răspuns:

A fost ieri seara pe Antena 1
Chiar mi-a placut filmul
Filmele cu animale se face mai greu mai des