| Lorena07 a întrebat:

Hey stiti cand va incepe Violetta 3 si informati despre ea?

Răspuns Câştigător
| crissc2014 a răspuns:

Violetta 3 va incepe in Romania pe 29 decembrie 2014.
Am gasit pe youtube toate melodiile din violetta si episoadele 1-4 in spaniola. Cantecele:
http://www.youtube.com/watch?v=MrLYVhfonYA

1 răspuns:
| leonida31 a răspuns:

Dragi fani violetta va aparea sezonul 3 din violetta in argentina sa va zicem si cum a aparut sezonul 3:

Fanii fericiti: acolo va fi al treilea sezon al Violetta

Ridica la succesul meritat val de două Martin Fierro și Premiul Gardel acordat Capif, seria Violetta asigurat un al treilea sezon. Sarcina de a avansa povestea a fost Adrian Suar în timpul unui interviu cu Mario Pergolini Vorterix FM.
Este că în timp ce istoria și producția de serie încearcă Martina Stoessel este responsabila de Disney Channel, înregistrările sunt realizate din studiouri și echipei tehnice Pol-ca, acum comandata de Suar.

Astfel, protagonistul de loialitate în ciclu doar am Bad News, a devenit muzica la urechile a milioane de fani din intreaga banda Copilului lume.

bine nu chiar a aparut dar voiam sa zicem cum s-au decis sa apara sezonul 3 suntem asa fericite pentru ca o sa apara avem cateva poze pentru voi ca sa sarbatorim nu? dar oricum nu sunt din sezonul 3 sunt poze normale cu tini :

backstage del shoot de Martina para la revista “ HOLA”
Martina ayer con Benito Fernandez

Martina en la portada de la revista “ HOLA”
iata ca tini a mai aparut intr-o revista ne vedem si data vitoare cu vest