| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Stiu ca s-a mai pus intebarea asta de nu stiu cate ori dar eu inca sunt nedumerita. Dupa Naruto shippuuden va fi Naruto Akippuden? Citisem pe un site ca Shippuuden se va termina ori la sfarsitul lui 2014 ori la sfarsitul lui 2016. Apoi va incepe Akippuden unde Naruto si Sakura vor fi ANBU. Este adevarat?

1 răspuns:
| ryuu a răspuns:

Buna. Atat timp cat nu este facut un anunt/ o stire si postata pe un site oficial, toate discutiile pe aceasta tema sunt speculative.