| Adee26 a întrebat:

Hey TPU,
Am nevoie de o lista a celor mai reusite filme horror. Vreau sa ma uit cu o prietena la un film pe care nu o sa il putem uita repede laughing. Cel ma bun raspuns primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| YourDeath a răspuns:

Women in black, Drag me to hell, The Exorcist, Exorcist: The Heretic, The Exorcist III, Masters of Horror, The Grudge. Sper ca iti plac happy big grin

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Vrei din acelea mai scarboase? Saw, Hostel
Sau din acelea mai "psihologice" sa le zic asa? Sinister, The uninvited, Mama, Woman in Black, Devil

| faramatania a răspuns:

Grave Encounters 1 și 2
Wrong Turn 5
The Cabin In The Woods
Truth Or Die (Dare)
Cabin Fever
The Ruins
Inbred
Wolf Creek
Drag Me To Hell
Friday The 13th
Thir 13en Ghosts

| 0x11111051 a răspuns:

Пункт назначение 5
(Final Destination 5)
[Destinatie finala 5]

Dupa asta cred ca ai sa te temi sa iesi din casa. Aaa da stai. Cind esti cu prietenii fiecare film horror se transforma in unul amuzant. big grin

ooo uitete creier pe copac big grin uuu

| ladyinred_5679 a răspuns:

Cel mai bun film horror e Drag me to hell si eu m-am uitat tot cu o prietena si e super tare. Uita-te la el.

| Wiqsp_Emma_1995 a răspuns:

Îți propun. să nu te uiți la horror laughing
Eu m`am uitat zilele astea. și sincer. îmi e frică să deschis o ușă laughing)
Ți`aș propune un film care nu e Horror dar mega interesant happy Pe mine de la ep 1 m`a fașcinat happy Se numește Bones. happy Un film cu crime. FBI etc happy Poate că îți va plăcea. P.S. Un film Horror nu il uiti chiar usor. Și filmul Bones. este si subtitrat. Bones Ep 1 season 1 online subtitrat. Așa să scrii happy