| Crysy95 a întrebat:

Am niste timp liber si ma gandeam sa-l ocup cu un nou serial sau niste filme!

Mai concret as vrea o mica lista, atat cu seriale, cat si cu filme.
Genul? Comedie, dragoste, drama(dar nu chiar asa multa tongue ), aventura, actiune, ceva pentru adolescenti, de ce nu.
Ca si seriale urmaresc in prezent Gossip Girl si The Pretty Little Liars.

Multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Http://findflix.tumblr.com/allmovies

http://notkirk.tumblr.com/post/54785308615/alright-listen-up-motherfuckers

primul link iti arata o lista cu filme, 99% din ele le recomand si 1% inca nu le-am vazut :))

si cel de-al doilea link iti da tot la fel, alte linkuri catre siteuri unde poti viziona filme si seriale pe gratis(din pacate sunt fara subtritare), dar iti poti face o idee de ce film vrei sa vezi si apoi il poti cauta subtitrat in romana!

| faramatania a răspuns:

Seriale:
The O.C.
The Carrie Diaries
Skins
Awkward
Hellcats
How I Met Your Mother
Blue Mountain State
Filme:
Twelve
The Perks Of Being A Wallflower
The Art Of Getting By
LOL
So Undercover
Never Let Me Go
Beautiful Creatures
Upside Down
Rock of Ages
Pitch Perfect
The First Time
Now Is Good
Safe Haven
The Hunger Games
Triple Dog
21 & Over
Movie 43
Grown Ups 2
Project X
The Dictator
Ted
Sex Drive
Death At A Funeral (2007)
Borat

| PisicaNirvanista a răspuns:

White collar.E destul de interesant...

| xBaSaMaK a răspuns:

Uite aici o lista de seriale :
1.True Blood

2.Dexter

3.Degrassi The Next Generation

4. Falling Skies

5. Burn Notice

6.Anger Management

7. Drop Dead Diva

8. Teen Wolf

9.Arrow

10.Copper... sper sa-ti placa Bafta!