| XOXO_8633 a întrebat:

am si eu o intrebare:Cand apare sezonul 3 din "The vampire diaries"?

Răspuns Câştigător
| Alexutsa2215 a răspuns:

Buna.;* Inca nu se stie sigur, dar urmatorul episod apare in 8 aprilie, adica peste 4 zile.

2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Inca nici nu se stie sigur daca va fi sezonul 3straight face Ian a spus pe contul sau oficial de twitter ca, inca nimic nu este sigur, dar pana vom avem ceva informatii mai clare sa ne bucuram de urmatorul episodlove struck pentru ca am asteptat destul.

| OrangeJuice a răspuns:

Inca nu s-a terminat sezonul, iar episodul urmator apare pe 8 aprilie.