| Andreeaa19 a întrebat:

am vazut inainte un film horror era bestial! Dar, nu mai tin minte cum se numeste.Stiu ca era vorba de 6 tineri, daaca bine tin minte si nu stiu sigur unde au vrut sa ajunga dar stiu ca li' s-a stricat masina pe un deal si nu departe de acolo era un spital, un fost spital mai bine zis.Sh au intrat, iar acolo era un doctor "nebun". El a vrut sa ii omoare, si ii omora pe rand, doar ca intr'un final de acolo doar o singura fata a scapat in viata.Va rog sa imi da'ti site'ul daca stiti filmul, dau macar cum se numeste!

Daca nu stiti, imi da'ti alte filme gen filmu' descris mai sus?:d. Dar vreau site'uri unde sa le pot vedea:d.Mersii!

Răspuns Câştigător
| Madalin_Madinu_1993 a răspuns:

The hills run red, asemanator happy

4 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Nu stiu filmul dar stiu filme horror super si asemanatoare:
wrong turn1, 2,3, 4
human centipede
masacrul din texas
hostel
casa de ceara
sunt foarte faine, sper ca te-am ajutat:*

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Buna.mai nu cred ca e filmul asta de care zici tu, dar sunt aproape identice. oricum merita vazut.si in filmul e asemanator. daca n-o fi asta.tongue.se numeste < The Texas Chainsaw Massacre 2003.>

| roxanaghiuzan a răspuns:

Masacrul din texas

| AntonyoBoss a răspuns:

Alt film asemanator ar fi Final Destination 1, 2, 3,4,5 si unde ti-am dat un raspun mai devreme mi-a scris spam dar de fapt trebuia sa scrie divxonlin.biz de fapt e online dar nu ma lasa sa scriu.