| Eywa23 a întrebat:

am vazut reclama pe ProTv la filmul Divergent, stie cineva cand va fi difuzat?
Era ceva gen filmele lunii martie sau primaverii... Ma poate ajuta cineva?
Ofer funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca era Insurgent.
Ieri a fost premiera.

| maria14142 a răspuns:

Te poti uita mai repede pe internet, mi se pare caa a aparut azi!

| BogdanBaltes a răspuns:

Da, era o reclama cu multe filme la Filmul Pro. Aparea şi Divergent. Nu ştiu când va fi difuzat, scria doar "ÎN CURAND".

| dydy10 a răspuns:

Premierea a fost chiar astazi... :-) Peste cateva ile o sa poti vedea filmul si pe calculator online. Sper ca te-am ajutat Funda?

| Bejinaru_Marius_1995 a răspuns:

Adevarat am vazut si eu reclama in afara ca da Divergent da si hunger games :sfidarea

| Demon_Alexis_1991 a răspuns:

Era din divergent ca Tris avea parul lung si in insurgent are parul scurt