| Haruka25 a întrebat:

As vrea sa imi ziceti un anime asemanator cu Inu x Boku SS si Kamisama Hajimemashita...Dau funda animeului care imi place mai tare >_<. Multumesc!

6 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Hiiro no Kakera (2 sez)
- InuYasha (2 sez)

Vizionare placuta!

| neca a răspuns:

Say i love you
Kaichou wa Maid-sama!
Tonari no Kaibutsu-kun

| Nanami利 a răspuns:

Ai incercat kamisama hajimemashita manga? Pentru ca e preferata mea!^^ Si eu stiu ceva ce seamana cu kamisama doar ca e manga, nu anime. Se cheama koyoi kimi to kiss no chighiri.Seamana aproape perfect cu kamisama.^^
Si asta-i tot manga, dar tot super-tare e : Black bird.

| Haruka25 explică (pentru Nanami利):

NU este si pe romana? Am gasit Hajimemashita si imi place doar ca as vrea sa fie pe romana! Te rog....nu-mi dai un site unde sa fie pe romana? big grin :* happy

| Nanami利 a răspuns (pentru Haruka25):

In romana nu exista, din pacatebig grin Dar tot super e.Dar mai e si in spaniola, daca stii.big grin

| primejdia a răspuns:

Incearca bleach... e destul de dragut