| Liiidiaaa a întrebat:

Hey TPU
As vrea si eu niste filme cu negri gen coana mare...de comedie si actiune
Dau funda

Răspuns Câştigător
| tudysteaua a răspuns:

Death at a funeral
Don't be a menace
Littleman
White Chicks
How High
Bad boys 1, 2
Head of state
college road trip
Friday
Next Friday
iti recomand sa te uiti la primele 4 obligatoriu daca nu le-ai mai vazut big grin

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Little man, The Nutty Professor și Beverly Hills Cop.

| stlucian a răspuns:

Comedie:Death At A Funeral (2010),Big Mommas: Like Father, Like Son (2011),Think Like A Man (2012),Bad Boys II (2003, acțiune, comedie, crimă), New Jack City (1991, acțiune, crimă, dramă), dar vezi mai multe aici:

http://www.cinemagia.ro/......gica-6038/

| vartolome1 a răspuns:

Bad Boys, Are we done yet?, Barbershop, Death at a funeral, College road trip, Friday after next.
Funda?

| Sava_Cristi_1999 a răspuns:

Pupezele albe. Norbit.

| stefania0907 a răspuns:

Norbit laughing