| DraGfirE a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste filme cu negri (comedie si actiune), multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Comedie:Death At A Funeral (2010),Big Mommas: Like Father, Like Son (2011),Think Like A Man (2012),Bad Boys II (2003, acțiune, comedie, crimă), New Jack City (1991, acțiune, crimă, dramă), dar vezi mai multe aici:
http://www.cinemagia.ro/......gica-6038/

8 răspunsuri:
| Okami23 a răspuns:

Friday
friday after next
how high
barbershop
next friday
first sunday
loterry ticket
filmele cu madea

| MCG a răspuns:

Nutty Professor II - The Klumps

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood

Norbit

White Chicks

How High

Uita-te la astea si o sa ai 10 kg in plus...de la raslaughing

| FunlandCompany a răspuns:

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood = E cel mai tare happy E o parodie intre Juice~Menance2~South Central~Juice~Boyz n The Hood laughing)

| Bogdacutuu a răspuns:

De ce esti rasist

| alikleo a răspuns (pentru Bogdacutuu):

O intrebare buna ar fi ...de ce esti prost?
daca cuiva ii plac filmele cu negri, pentru ca fac filme de comedie bune, inseamna ca este rasist? happy

| weezyweezy69 a răspuns:

Death at a Funeral
Friday
Coming to America
House Party
White Chicks
Dog Eat Dog
Undercover Brother
Boomerang
the Nutty Professor
Booty Call
Big Momma's House
National Security
funda?

| blondupttr a răspuns:

How high( fumuri la harvard), albii nu stiu sa sara,

Alte răspunsuri