| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa merg la cinema sa vad filmul Spring Breakers, dar am auzit ca este interzis sub 18 ani. Aveti idee daca pot merge (am 16 ani) fara a fi insotita de vreun adult?

4 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

Da, așa este vanzătoare nu îți va da bilete dacă ești minoră, dar dacă îți cumperi biletele pe internet, nu te va întreba nimeni cați bani ai biletele fiind extrase din acel micuț panou de langa CINEMA. happy

| En3Rgi a răspuns:

Daca te duci cu mai multi prieteni(care au tot 16 ani sau cu un an mai mare sau doi decat tine)ai sanse mai multe sa intri(cam 80%). Daca nu merge dai mita. Fara rusinebig grin
Bafta!

| LolyKissYou a răspuns:

O, nu te intreaba nimeni cati ani ai laughing Pe ei ii intereseaza sa isi vanda biletele. Mergi linistita oh go on

| catalinutzu95 a răspuns:

Eu am incercat sa intru cu cativa prieteni la un film unde trebuia sa ai peste 18 ani si nu ne-a lasat.dar acum depinde si de cine vinde biletelebig grin