| KitKat15 a întrebat:

Azi m-am uitat la trailerul de la The Host. (http://www.youtube.com/watch?v=lEfEwppb4qE) Cartea este scrisa de Stephanie Meyer, autoarea Twilight;) Nu sunt un hater, dar nici fana infocata. Pentru cei care au citit cartea, sau s-au uitat acum la trailer, credeti ca filmul se va ridica la inaltmea asteptarilor? Eu personal cred ca va fi destul de bun, din ce am vazut din trailer si teaser.

3 răspunsuri:
| Zenicide a răspuns:

Probabil e doar un fel de junk food pentru creier. Trailerul e ok dar nu m-a impresionat.
Nu se mai fac Sf-uri bune, sau se fac mai rar, dar asta sigur nu e laughing

| Zulzon a răspuns:

M-am uitat la teaser si eram hotarat sa ma uit la film. La fel si dupa primele 30 de secunde din trailer. De la secunda 31 incolo, mi-au fost distruse toate sperantele... Nu cred ca va fi un film foarte bun. Dar cred totusi ca va fi mai bun decat cele din seria Twilight.

| KitKat15 explică (pentru Zulzon):

Asta cred si eu. In orice caz, rar se mai fac filme cu adevarat bune.