| anonim_4396 a întrebat:

cine stie cand apare filmul Monte Carlo in cinematografe in Romania? plz spuneti-mi, pe mai multe site-uri am vazut ca in august, dar vreau sa stiu data exacta.

1 răspuns:
| LoL a răspuns:

Eu am citit pe net ca o sa apara parca pe sase iulie in cindmatografele din america asta inseamna ca sapare la aprox o luna pe net si inca vreo saptamana doua pana o sa apara si la noi pe net cu subtitfare.eu asa stiam ca functioneaza.mai ai ceva de asteptat.