| alexmihaiozsvath a întrebat:

Hey,TPU cine stie ceva filme sau seriale cu vampiri.

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale:
The Vampire Diaries
True Blood
Being Human
Filme:
Twilight (seria)
Vamps
Dark Shadows
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
The Moth Diaries
Byzantium
Blade:The Series

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blade este un super film despre vampiri happy Incearca-l puppy dog eyes

Vizionare placuta! :*

| Demonull a răspuns:

Tvd mi se pare cel mai breaz..nu de alta dar pe langa vampirasi sugatori ..de sange sunt si parti din viata.

| Crissu3005 a răspuns:

Seriale:The vampire Diaries
True blood
Blood ties
Being human
lunile urmatoare vor aparea de asemenea si Dracula si The originals
filme:Interviu cu un vampir
Vamps
Blade
Twilight
Dracula

| RoxanaGhost a răspuns:

Twilight,The vampire diaries ş.a.m.d.
Funda? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| GameOverBitch a răspuns:

Serialul : The Vampire Diares

| c8cilu a răspuns:

Am doar 2 care pentru mine sunt cele mai bune big grin serial : Trueblood si film: interview with a vampire o zi bunahappy

| HollyRulzz a răspuns:

Twilight, Dracula, Dracula's Daughter, Queen of the Damned, Fright Night, Blade, Van Hensing, The last sect, Salem's Lot, Underworld...etc.
Poti sa scrii pe google "Filme si seriale cu vampire" si o sa iti dea acolo cate vrei tu. Funda?