| areth a întrebat:

Hey,TPU,cine stie daca Anca din Pariu cu Viata va muri?

9 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Nu va muri.

| areth explică (pentru vali1985):

Asta a zis si mama!happy

| mona a răspuns:

Nu cred ca va muri, ar fi chiar culmea

| areth explică (pentru mona):

Stiu adica este printre rolurile principale...Dar sa fiu mai sigura intreb.happy

| lucky_6605 a răspuns:

NU

| JustDreamDnd a răspuns:

! Nici eu nu stiu!sad asta am intrebat si eu ca is curioasa mai ales ca e favorita mea!happyhappySi nu vreau sa moara in pariu cuc viata mai ales ca nu au fos impreuna si in sezonul 1 doa in 2 s-au combinat sadsad! Mai bine sa moara ioana ca ea nu se prea pricepe! Si oricum Ioana nu a patit nimic de ce numai ana si Vlad?
happy

| areth explică (pentru JustDreamDnd):

De ce Ioana.Mai bine Liviu.Este foarte enervant.

| areth explică (pentru JustDreamDnd):

Pai ioana a fost rapita de 2 ori...

| JustDreamDnd a răspuns (pentru areth):

Da shii? Pe criss a fost pusa o bomba au operato si inca odata di sclantit chicioruu etc asa ca ioana mai bine moare