| ピンク a întrebat:

Credeti ca un channel pe You Tube in care sa postez video-uri cu review-uri la anime (in romana) ar avea ceva succes?

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Daca ar fi de calitate, sigur ca da. Sunt multi pasionati de anime si la noi.

| AlinKun a răspuns:

Deja s-a incercat asta [proiectul turmentila] nu a avut un real succes

| Acaikus a răspuns:

De avut ar avea dar nu uita de CopyRight adica iti va da un advertisment cum ca acel videoclip nu-i facut de tine si daca iei 3 astfel de advertismente ti se va sterge contul si crede-ma nu vrei astalaughing
P.S. : Am incercat si eu cu Anime-ul Death Note si mi s-a sters. trebuie sa fii atenta cand postezi. Succes!

| AlinaTha112 a răspuns:

Da! cel putin pentru mine happy, sunt fan animeuri happy!

| CosminZTE a răspuns:

Da depinde ce prefere cei care se uita la aceste anime! Mie sincer imi place ideea daca il deschizi da-mi si mie canalul sa ma uit!